Wednesday, 30 Aban 1397، 01:09 AM

درباره سايت

⭐گیمجا⭐

با سلام خدمت گیمر های عزیز
مجموعه وبسایت های گیمجا از 96/11/6 به یاری خدا شروع به کار کرده است.

اهداف و برنامه های گیمجا فراهم نمودن محیطی کاملا حرفه ای و بی نیاز کردن گیمر از جستجو در زمینه های بازی در سایت های مختلف خارجی و داخلی است.
امید است با همراهی شما و معرفی وب به دوستان خود سرعت ما را در این کار بهبود ببخشید.

همچنین دعوت می شود از وبسایت های خرید و فروش کنسول و بازی که در اینجا لینک داشته باشند.
کلیه خدمات وب رایگان هستند و برای راحتی و رضایت گیمر ها می باشند.
برای اتصال به سایر گیمجاها به قسمت پیوندها مراجعه فرمایید.


بایگانی

پيوندها

تصاوير برگزيده

شبکه های اجتماعی

۰

لیست شخصیت های بازی Injustice2

لیست شخصیت های بازی ها

لیست شخصیت های بازی Injustice2

تعداد بسیار زیادی از شخصیت های دی‌سی در بازی Injustice 2 حضور پیدا خواهند کرد. با افزایش تعداد آن‌ها، بر آن شدیم تا تمامی کاراکترهای تایید شده را یک‌جا و در یک مقاله به طور خلاصه معرفی کنیم. با وجود اینکه ممکن است تعدادی از شخصیت هایی که تایید شده‌اند را در این لیست نبینید، ما در اینجا تنها شخصیت ها وکاراکترهایی را معرفی می‌کنیم که ویدیو گیم‌ پلی آن‌ها ارائه کرده باشد.

بازی Injustice 2 در تاریخ 16 می برای دو کنسول پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. در ادامه برای مشاهده تمامی کاراکترها بر روی دکمه Next کلیک نمایید:

Aquaman

حکمفرمای آتلانتیسی سرزمین خود را پس از یک شکست تدریجی در زمان سقوط سوپرمن از دنیای پیرامون جدا کرد. هر چند مستقل نگه داشتن این سرزمین ممکن است مشکلاتی را برای او به بار بیاورد. با وجود شروع تهدیدات جدید آیا آکوامن قادر به محافظت از مردم خویش خواهد بود؟

Atrocitus

شخصیت رِد لنترن اتروسیتوس به دنبال انتقام از تمامی اعضای گروه سینِسترو کورپس بوده که سرزمین او را با ظلم و ستمی مرگبار روبه‌رو کردند. نفرتش او را از آن سر کهکشان به سمت زمین هدایت کرده است. با به دست آوردن فرصتی در زمین پس از دوره Regime، اتروسیتوس می‌خواهد انتقامی خونین به خاطر خانواده‌اش بگیرد.

Bane

پس از شکست خوردن سوپرمن، بَین توسط Regime مورد خیانت واقع شد و بتمن در به در به دنبالش بود. وی مدت زیادی را در زندان سپری کرده و به همین خاطر مصمم شده است تا انتقام خود را از روسای Regime که به او خیانت کردند را بگیرد و بر شهر گاثم حکمرانی کند.

Batman

بروس وین حتی پس از اینکه در قالب بتمن خود را به دنیا معرفی کرد، باز هم قاتلان پدر و مادرش را فراموش نکرد و به دنبال تلافی کار آن‌هاست. البته وی هیچ‌وقت به فکر کشتن دشمنان خود نیفتاده است زیرا با انجام این کار دیگر نمی‌تواند خود را فردی بهتر از آن‌ها بداند.

Black Canary

داینا لَنس همه چیزش را در راه مبارزه با Regime فدا کرد اما قبل از به پایان رساندن این جنگ ناچار به فرار شد. اکنون با حضور بتمن و در دست گرفتن امور توسط وی، بلک کَناری تصمیم به بازگشت به خانه گرفته است و نمی‌خواهد دوباره ساکت بنشیند.

Blue Beetle

جِیمی رِیِز با کمک بتمن یاد گرفت که چگونه از اسلحه اسکاراپ استفاده کند، سلاحی با قدرت تخریب جمعی که به ستون فقراتش متصل شده است. با وجود اینکه اسکاراپ می‌تواند دنیا را با خطری جدی و مرگبار مواجه کند، جِیمی مهربان تمام تلاشش را می‌کند تا از مردم محافظت نماید.

Brainiac

برَینیاک یک نابغه خودساخته است که با کشف و اختراع‌های مختلف سعی در بهبود مهارت‌های خود دارد.

Catwoman

کت‌ومَن را نه می‌توان یک قهرمان و نه یک ضد قهرمان دانست. سلینا کایل یا فردی که وی را به عنوان بچگی کت‌ومن می‌شناسیم، هیچ‌گاه نخواست که بروس وین اعتماد کامل به او داشته باشد.

Cheetah

وقتی که باربارا مینروای باستان‌شناس به واندرومَن خیانت کرد تا قدرت یک الهه را داشته باشد، خبر نداشت که نفرینی وی را به یک چیتای تغییر شکل یافته تبدیل می‌کند. اما اکنون باربارا تلاش می‌کند تا با استفاده از قدرت‌های جدیدش، انتقام خود را از واندرومن بگیرد.

Cyborg

ویکتور استون چیزی بیشتر از دوستانش را در تراژدی مِتروپولیس از دست داد، او امیدش را باخت. عصبانیت وی باعث افزایش وفاداریش به سوپرمن شد و مشتاق به خدمت به Regime مانده است. با وجود عدم آمادگی دنیا در برابر خطرات بزرگ، سایبورگ احتمالا آخرین نفری باشد که بتواند در برابر حملات برینیاک مقاومت کند.

Darkseid

دارک‌ساید یکی از بدنام‌ترین تبهکاران دی‌سی است. یک پای ثابت تمامی اتفاقات ناگوار پیش‌آمده برای دنیا همیشه دارک‌ساید بوده است. وی چندین‌بار در کمیک‌های دنیای Injustice حضور پیدا کرده است.

Deadshot

فلوید لاوتن خود به تنهایی یک پایگاه نظامی متحرک است که از هر فاصله‌ای می‌تواند بمباران کند. پس از فرار از حبس در دوره Regime، اکنون در این جنگ وی نقش یک مزدور آدمکش را دارد.

Dr. Fate

جادوگر قدرتمند، کِنت نِلسون، کلاه سرنوشت را به سر گذاشته و از سرانجام خوب یا بد تمامی افراد با خبر است. او می‌داند که دنیا دارد به آخرش نزدیک می‌شود، چه به دست برینیاک یا با مبارزه‌ای میان سوپرمن و بتمن.

Firestorm

وجود فایراستورم در لیست کاراکترهای بازی Injustice 2، اولین حضور وی در دنیای Injustice است. اطلاعات زیادی از او در دسترس نیست. به عنوان یک مبارز می‌تواند از توانایی‌های خود شامل گلوله‌های آتشین در فواصل دور بهره ببرد.

Flash

سریع‌ترین فرد زنده جهان، بَری اَلِن، پس از ترک کردن شرم‌آور Regime دست از مبارزه علیه سیاهی کشید. هرچند که اکنون با به وجود آمدن تهدیدی جدید برای جان افراد بیگناه، وی می‌خواهد از عذاب وجدان رهایی یافته و باری دیگر در برابر دشمنان ایستادگی کند.

Gorilla Grodd

گوریلا گراد مدت‌هاست که با مطیع‌ساختن انسان‌ها می‌خواهد برتری خود را ثابت کند. وی تا جایی پیش رفته که گروهی برای خود تشکیل داده تا رقبای خود را به صورت کامل درهم بشکند و همچنین به دنبال تسخیر سیاره زمین و استفاده از قدرت باقی مانده از Regime نیز هست.

Green Lantern

هَل جوردن، بازسازی شده توسط Guardians of Oa، بر بدترین ترس‌هایش از زمان عضویت در گروه سینسترو کورپس غلبه کرده است. اکنون به عنوان گرین لَنتِرن، جوردن برگشته تا باری دیگر خود را با متوقف کردن عملیات برینیاک به اثبات برساند.

Green Arrow

گرین اَرو برگشته تا در برابر تهدید جدیدی که دنیا را مورد هدف قرار داده به کمک طرف خوب‌ها بشتابد. البته نقش هنوز به صورت کامل در دنیای Injustice مشخص نیست.

Harley Quinn

از زمان سقوط Regime، هارلی کوین مقداری تسکین یافته است اما هنوز هم از مرگ جوکر احساس تهی بودن به وی دست می‌دهد. هارلی هنوز هم به دنبال انتقام از فردی است که صدای خنده جوکر را برای همیشه خاموش کرد.

Poison Ivy

دکتر پامِلا آیزلی زمانی یک گیاه‌شناس بیوشیمی خلاق و متعصب با هدفی مشخص بود: تبدیل دنیا به مکانی بهتر برای رشد گیاهان. اما اصلی‌ترین آرزوی وی این است که دنیا به جایی بدل گردد که در آن گیاهان بر جانوران حکمرانی کنند.

Robin

دامیان وَین، بزرگ‌شده توسط انجمن اساسین‌ها، همیشه با متد کاری بتمن مبنی بر نکشتن دشمنان مشکل داشته است. اکنون در نقطه مقابل پدرش، وی روشنایی جدیدی در سوپرمن می‌بیند و می‌خواهد با او همکاری کند.

Supergirl

کارا زُر-ال در بچگی‌اش و قبل ماموریت نجات یکی از خویشاوندانش، شاهد نابودی Krypton بوده است. پس از رسیدن به زمین می‌فهمد که بسیار دیر است و فردی که می‌خواست نجات دهد اکنون بزرگ و همچنین زندانی شده است. البته باز هم دست‌بردار نیست و به مبارزه با دشمنان می‌پردازد تا وی را نجات دهد.

Superman

پس از سقوط Regime، سوپرمن در زندانی مخصوص خود به گذران عمر می‌پرداخت و هر روز خودش را در غم از دست دادن لوئیس و بچه به دنیا نیامده‌شان پیدا می‌کرد. اما در این بین راه رهایی از این غم را مطیع ساختن دیگران یافت و از خودش این سوال را می‌پرسد که آیا می‌تواند در این زمینه با دشمنان قدیمی‌اش هم‌پیمان شود؟

Swamp Thing

سوامپ ثینگ، محافظ گیاهان سراسر جهان به حساب می‌آید. وی امور انسانی را خطری جدی برای گیاهان یا The Green همانطور که او متذکر می‌شود، می‌داند و می‌خواهد در این جنگ از گیاهان حفاظت نماید.

Wonder Woman

واندرومن، خواهر تبعیدی دِمیسکایرا، پس از زوال Regime در خفا باقی می‌ماند. او یکی از طرفداران اصلی سوپرمن به حساب می‌آید و در انتظار فرصت است تا وی را از زندانی که بتمن برایش ساخته آزاد کند.

منبع:gamenews.ir


نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی